Do nášho Antikvariátu s láskou prijmeme papierových priateľov rôzneho veku, žánru, veľkosti, jazyku... Miesto nájdeme tiež pre mapy, časopisy, grafiky... S láskou sa o ne postaráme a
posnažíme sa im nájsť nového dychtivého čitateľa :)

A ako to u nás funguje???

VÝKUP KNÍH

Knihy na výkup si vyberáme. To znamená, že potrebujeme zoznam kníh (autor+názov+rok vydania) alebo fotky na základe ktorých ich dokážeme identifikovať. Dôležitý je aj stav kníh, keďže od Vás putujú do ďalšej poličky a nie na smetisko ;-) Ak máte nejakú predstavu o cene, za ktorú chcete knihy predať, napíšte nám ju. Dôležitá informácia pre nás je, či nám knihy prinesiete alebo kam treba po ne prísť.
Cena knihy nie je jednotná, odvíja sa od mnohých faktorov. Okrem iného aj od toho ako veľmi knihu chceme, aké máme iné ponuky a momentálne zásoby.

Zoznam alebo fotky nám môžete poslať na ahoj@antikvariatzrkadlo.sk alebo Facebooku. Následne sa dohodneme na ďalšom postupe.

DAROVANIE KNÍH

O knižky, ktoré nám darujete, sa rady postaráme. V prípade väčšieho množstva nás kontaktujte vopred, pretože naše sklady sú obmedzené. Je mnoho kníh, o ktoré je iba veľmi malý záujem, ale my aj s tými niečo vyhútame :) Väčšinu z nich si uchmatne okoloidúci Nitrančan z nášho parapetu kníh zadarmo.

Takže ak máte knižky a iné spomínané cennosti, ktoré Vám pôsobia viac starostí ako radostí, ozvite sa nám :)