Do nášho Antikvariátu s láskou prijmeme papierových priateľov rôzneho veku, žánru, veľkosti, jazyku... Miesto (v srdci :D) nájdeme tiež pre mapy a časopisy. 

A ako to u nás funguje???

VÝKUP KNÍH

Knihy na výkup si vyberáme. To znamená, že potrebujeme zoznam kníh (autor+názov+rok vydania) alebo fotky na základe ktorých ich dokážeme identifikovať. Dôležitý je aj stav kníh, keďže od Vás putujú do ďalšej poličky a nie na smetisko ;-) Je fajn, keď nám napíšete aj Vašu predstavu o cene (nie je nevyhnutné) a my Vám po "preskúmaní" dáme náš návrh. Cena knihy teda nie je jednotná, odvíja sa od mnohých faktorov. Zoznam alebo fotky nám môžete poslať na ahoj@antikvariatzrkadlo.sk alebo Facebooku. Následne sa dohodneme na ďalšom postupe.

Ak nás zastihnete v čase, kedy máme nedostatok kníh, tak vykúpime knihy aj na objem. To znamená, že potrebujeme aspoň zhruba vedieť, čo zbierka obsahuje a na základe toho urobíme cenovú ponuku za celý balík. Toto je ale veľmi výnimočná situácia.

DAROVANIE KNÍH

O knižky, ktoré nám darujete, sa rady postaráme. V prípade väčšieho množstva nás kontaktujte vopred, pretože naše sklady sú obmedzené. Mnoho kníh aj my posúvame ďalej zadarmo.

Takže ak máte knižky a iné spomínané cennosti, ktoré Vám pôsobia viac starostí ako radostí, ozvite sa nám :)