Do nášho Antikvariátu s láskou prijmeme papierových priateľov rôzneho veku, žánru, veľkosti, jazyku... Miesto nájdeme tiež pre mapy a časopisy. S láskou sa o ne postaráme a
posnažíme sa im nájsť nového dychtivého čitateľa :)

A ako to u nás funguje???

VÝKUP KNÍH

Knihy na výkup si vyberáme. To znamená, že potrebujeme zoznam kníh (autor+názov+rok vydania) alebo fotky na základe ktorých ich dokážeme identifikovať. Dôležitý je aj stav kníh, keďže od Vás putujú do ďalšej poličky a nie na smetisko ;-) Je fajn, keď nám napíšete aj Vašu predstavu o cene (nie je nevyhnutné) a my Vám po "preskúmaní" dáme náš návrh. Cena knihy teda nie je jednotná, odvíja sa od mnohých faktorov. Okrem iného aj od toho ako veľmi knihu chceme a aké máme iné ponuky a momentálne zásoby.

Zoznam alebo fotky nám môžete poslať na ahoj@antikvariatzrkadlo.sk alebo Facebooku. Následne sa dohodneme na ďalšom postupe.

DAROVANIE KNÍH

O knižky, ktoré nám darujete, sa rady postaráme. V prípade väčšieho množstva nás kontaktujte vopred, pretože naše sklady sú obmedzené. Je mnoho kníh, o ktoré je iba  veľmi malý záujem a sú ich kopy, ale my aj s nimi niečo vyhútame :) Väčšinu z nich si uchmatne okoloidúci Nitrančan z nášho parapetu zadarmo.

Takže ak máte knižky a iné spomínané cennosti, ktoré Vám pôsobia viac starostí ako radostí, ozvite sa nám :)