Čajovňo - kaviareň

Okrem potešenia a nasýtenia duše, vieme potešiť aj chuťové a čuchové zmysly :-) V ponuke máme občerstvenie, s ktorým Vám rady spríjemníme chvíle strávené u nás. Môžete si posedieť v objatí bylinkovej vône čajov a čerstvo mletej kávy. Čaje pripravujeme zo zeliniek našich lúk a lesov. Obe sme vášnivé zberateľky a užívateľky, takže s radosťou poradíme, a čo nevieme, nájdeme v knižkách ;-)

Kávu a rôzne kávové nápoje pripravujeme ručne. „Alternatívne kávičkovanie“ sme zvolili, pretože vďaka V60tke, frenchpressu, či koťogu vyznie tá (pre nás) zaujímavá chuť kávy. Kávu odoberáme z viacerých slovenských a českých pražiarní (Bean up, Doubleshot, Coffeein, ...). Ak nie ste ani čajista, ani kávista, v stálej ponuke nájdete úžasné svieže limonády, čokoládu (Callebaut) alebo kakao. 

K dispozícii je aj malý detský kútik. Máme tu okrem detských knižiek aj iné zábavky pre tieto malé stvorenia :-)

Serepetičkovo voláme kúsok Zrkadla s remeselnými výrobkami z viacerých šikovných rúk: Kreatvory drevené náušnice a iné doplnky, Bižu-Tina náušnice a iné doplnky z hmoty tuhnúcej na vzduchu, Ivitko šité obaly na knihy, KeepCup znovu použiteľné poháre na nápoj "so sebou", prívesky z rôznych darov prírody od uja Vlada (ako ho všetci v NR poznajú).


Prenájom priestorov:

Zrkadlo prepožičiavame na rôzne podujatia, takže ak potrebujete priestor na realizáciu, tak sa nám ozvite na ahoj@antikvariatzrkadlo.sk a určite sa dohodneme ;-)
Cena prenájmu závisí od typu podujatia, od toho či je zárobkové, prezentačné alebo "len tak". Či jeho téma zapadá do nášho konceptu. Či na ňom chcete vlastné občerstvenie alebo bude otvorená naša kaviareň.

O tom, čo sa v Zrkadle deje informujeme na facebooku a na blogu
Workšopy, školenia
Knižný klub: Knižné kecy (diskusie o knihách)
Výstavy fotografií
Čítačky
Burzy platní