Čajovňo - kaviareň

Okrem potešenia a nasýtenia duše, vieme potešiť aj chuťové a čuchové zmysly :-) V ponuke máme občerstvenie, s ktorým Vám rady spríjemníme chvíle strávené u nás. Môžete si posedieť v objatí bylinkovej vône čajov a čerstvo mletej kávy. Čaje pripravujeme zo zeliniek našich slovenských lúk a Božej lekárne (Sv. Hildegarda). Obe sme vášnivé zberateľky a užívateľky, takže s radosťou poradíme, a čo nevieme, nájdeme v knižkách ;-)

Kávu a rôzne kávové nápoje pripravujeme ručne. „Alternatívne kávičkovanie“ sme zvolili, pretože vďaka V60tke, frenchpressu, či koťogu vyznie tá (pre nás) pravá chuť kávy. Kávu odoberáme z viacerých slovenských a českých pražiarní (Bean up, Doubleshot, Coffeein, RabbiCoffee). Ak nie ste ani čajista, ani kávista, v stálej ponuke nájdete úžasné svieže limonády (Herbert), čokoládu (Callebaut) alebo kakao. Rady experimentujeme s chuťami a sme otvorené inováciám našich produktov, podľa Vašich predstáv. Takže ponuku nápojového lístku stále tvoríme a dopĺňame, načúvajúc požiadavkám našich zákazníkov, ale aj našich mlsných jazýčkov. Robili a kombinovali sme už všeličo, takže neváhajte popustiť uzdu fantázii :-)

K dispozícii je aj malý detský kútik. Máme tu okrem detských knižiek aj iné zábavky pre tieto malé stvorenia :-)

Serepetičkovo voláme kúsok Zrkadla s remeselnými výrobkami z viacerých šikovných rúk: Kreatvory drevené náušnice a iné doplnky, Bižu-Tina náušnice a iné doplnky z hmoty tuhnúcej na vzduchu, Ivitko šité obaly na knihy, KeepCup znovu použiteľné poháre na nápoj "so sebou"


Prenájom priestorov:

Naše Zrkadlo prepožičiavame na rôzne podujatia, takže ak potrebujete priestor na realizáciu, tak sa nám ozvite, niečo vymyslíme.  O tom, čo sa v Zrkadle deje informujeme na facebooku a na blogu.

Workšopy, školenia
Knižné kecy (diskusie o knihách)
Výstava fotografií
Čítačky
Burza platní